Ada Tesisat bünyesinde Ankara ilimizde hizmet veren Bahçelievler Tıkalı Lavabo Açma  firmamız her konuda en kaliteli hizmetlerini güven içinde sizlere sunmaktadır.

Bahçelievler tıkalı lavabo açma firmamız her zaman kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile alanında yer alan firmalar arasında lider konumda yer almaktadır. Tüm lavabo tıkanıklık sorunlarında en son sitem teknolojik makineler ve yüksek kalite malzemeler ile en hızlı şekilde işinde uzman eğitim almış profesyonel ekibimiz çözüm odaklı hizmet vermektedir. Lavabo tıkanıklığına neden olan etkenler hakkında bilgi sahibi olmak için yazımızın devamını okumanız yeterli olacaktır.

Lavabo Tıkanıklığına Etki Eden Sebepler Nelerdir?

Günlük yaşamın en önemli yerlerinden biri olan lavabolar farklı nedenlerden ya da hatalı kullanım sonrasında tıkanıklık sorunları meydana gelmektedir. Lavabo tıkanıklığına etki eden sebepler şunlardır;

 • Mutfak lavabolarına dökülen çay posası, yemek atıkları ve yanmış yağ atıklarının gider borularında birikmesi,
 • Uzun zaman kullanılan eskimiş ve bakımsız tesisat boruları,
 • Tıraş sırasında lavaboya dökülen saç, kıl ve tüylerin temizlenmemesi,
 • Pis su tesisatı yapımı esnasında lavabo gider borularına gerekli eğilimlerinin verilmemesi,
 • Lavaboların düzenli olarak bakımlarının ve temizliklerinin yapılmaması,
 • Yapıların inşaat sırasında tesisatın yapımında beton parçalarının gider borularına kaçırılması,

Yukarıda belirtilen lavabo tıkanıklığına neden olan etkenlere dikkat edilmesi durumunda istenmeyen tıkanıklık sorunları meydana gelmez. Lavabo tıkanıklık sorunlarının olduğu alanlar ve en uygun etkili çözümlerin elde edileceği bilgileri aşağıda devam eden yazımızda bulacaksınız.

Kırmadan Tıkalı Lavabo Açma

Ankara Bahçelievler mahallesinde tıkanan lavabo nasıl açılır? Kırmadan tıkalı lavabo açma hizmeti veren Ada Tesisat
Bahçelievler tıkalı lavabo açma 150 TL

Bahçelievler kırmadan tıkalı lavabo açmafirmamız her konuda detaylı olarak sizlere yardımcı olmaktadır. Lavabolar her zaman günlük yaşamın daha konforlu ve sağlıklı olmasını sağlayan çok önemli ihtiyaçların başında gelmektedir. Ancak yapılan hatalı kullanım gibi nedenlerden sonra tıkanıklık sorunları meydana gelmektedir. Tıkanıklık sorunlarında işinin ehli profesyonel ekibimiz en son sistem teknolojik ekipmanlar ile en kaliteli hizmetleri ayağınıza kadar getirmektedir.

Bahçelievler lavabo açma firmamız hiç zaman kaybetmeden adresinize gelerek anında sorunların çözüm bulması için müdahale etmektedir. Sorunlu olan bölgenin tespit edilmesi için profesyonel ekibimiz en son sistem teknolojik makineler olan kameralı görüntüleme cihazı olan robot kullanılmaktadır. Pek çok alanda olduğu gibi ekibimiz en zor tıkanıklık soruları olan mutfak lavabo tıkanıklık açma hizmetlerinde de yardımcı olmaktadır. Yazımının devamında bu alanlarda oluşan tıkanıklık sorunlarının çözüm bulduğu işlemler ve yöntemler hakkında bilgi almanız sağlanacaktır.

Mutfak Lavabo Tıkanıklığı Açma

Tüm tıkanıklık sorunlarında Bahçelievler mutfak lavabo tıkanıklığı açma firmamız her konuda sizlere en doğru teknikler ile yardımcı olmaktadır. Özellikle sabah, öğle ve akşam yemeklerinin hazırlandığı bu alanlarda lavabo çok sık kullanılmaktadır. Yapılan yanlış kullanım ve diğer nedenlerden dolayı tıkanıklık olan lavaboların daha büyük sorunları devamında getirmemesi için kesinlikle uzman yardımı çok önemlidir. Bu gibi durumlarda yapmanız gereken sadece firmamız ile irtibata geçmek ve randevu almaktır.

Bahçelievler tıkalı mutfak lavabosu açma firmamız çok daha kısa sürede en etkili çözümleri almanızın mümkün olduğu en son sistem teknolojik ekipmanlar kullanmaktadır. Robot adı verilen bu ekipmanlar sayesinde tıkanık bölge dakikalar içinde kırmadan ve dökmeden çözüm bulunmaktadır. Mutfak lavabolarının yanı sıra banyo lavabo tıkanıklığı hakkında detaylı bilgiler aşağıda yer alan yazımızda bulacaksınız.

Banyo Lavabo Tıkanıklığı Açma

Bahçelievler banyo lavabo tıkanıklığı açma firması olarak firmamız çok uzun zamandır en kaliteli hizmetlerini en güvenilir şekilde sizlere sunmaktadır. Banyo lavaboları genel olarak yanlış kullanımların yanı sıra düzenli ve detaylı olarak temizliğinin yapılmaması durumunda meydana gelmektedir. Her zaman birinci sınıf kalite hizmetleri ile farkını ortaya koyan firmamız çok daha kısa sürede çözüm odaklı çalışmalarını güven içinde sizlere sunmaktadır.

Bahçelievler tıkalı banyo lavabosu açma firmamız tüm tıkanık olan lavaboların çok daha hızlı bir şekilde yüksek kalite malzemeler ve güvenilir hizmetler ile açılmasını sağlamaktadır. Profesyonel ekibimiz sorunun detaylı olarak çözümlenmesi için büyük önem taşıyan robot adı verilen kameralı görüntüleme cihazı ile sorun tam olarak ortadan kalkmaktadır. Firmamız hakkında merak ettiği tüm konular ve cevap aradığınız sorular için yazının devamını okumanız yeterli olacaktır.

Bahçelievler Tıkalı Lavabo Açma – Ada Tesisat

7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak Ada Tesisat firmamız yaşam alanlarının en önemli yerleri olan lavaboların tıkanıklık sorunlarında yüksek kalite hizmetlerini güven içinde sizlere sunmaktadır. Bahçelievler tıkalı lavabo açma firmamız her konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Genç ve dinamik profesyonel ustalarımız ile her türlü lavabo tıkanıklık sorunları kökünden çözüm bulmaktadır.

Ada Tesisat firması olarak pis su tesisatlarında yaşanılan tıkanıklıklar su basmalarına neden olduğu için hemen müdahale edilmesi gerekmektedir. Gece veya gündüz farketmeksizin acil tıkalı lavabo açma firmasına ihtiyaç duyduğunuzda Bahçelievler tıkalı lavabo açma hizmeti alabileceğinizi biliyormuydunuz. Hemen ara 0553 2672191

Tıkalı Lavabo Açma Fiyatı ( Ücreti )

HİZMETİN ADIKAMERALI GÖRÜNTÜLEMEİŞLEM SÜRESİFİYATI (ÜCRET)
Bahçelievler Tıkalı Lavabo AçmaEvetMaksimum Süre
1 saat
300TL
Bahçelievler Tıkalı Mutfak Lavabosu AçmaEvetMaksimum Süre
1 saat
300TL
Bahçelievler Tıkalı Banyo Lavabosu AçmaEvetMaksimum Süre
1 saat
300TL
Bahçelievler Lavabo AçmaEvetMaksimum Süre
1 saat
300TL

Yukarıda maddeler halinde belirtmiş olduğumuz Bahçelievler tıkalı lavabo açma fiyatı maddeler halinde belirtilen fiyatlandırmalar da Ada Tesisat Ankara firması değişiklik yapma hakkına sahiptir. Lütfen hizmet almadan önce firmamızı arayarak güncel fiyat alabilirsiniz.

Ankara Su Tesisatçısı Puanı
BİZİ OYLAYIN !
[Total: 2 Average: 5]
✅ Bahçelievler Tıkalı Lavabo Açma Fiyatı Ne Kadar?2023 Bahçelievler Tıkalı Lavabo Açma Fiyatı 500TL
✅ Bahçelievler Tıkalı Lavabo Açma Telefon NumarasıHEMEN ARA 0532 451 25 65 Anka Tesisat
✅ En Uygun Bahçelievler Tıkalı Lavabo Açma Firması1 Yıl Garantili Hizmet
✅ En İyi Bahçelievler Tıkalı Lavabo Açma FirmasıAnka Tesisat Bahçelievler Tıkalı Lavabo Açma
Anka Tesisat firması Bahçelievler Tıkalı Lavabo Açma hizmeti için tüm müşterilerinden 5 yıldızlı yorumlar almıştır.
Müşterilerimizden Gelen Yorumlar
 • Bahçelievler Tıkalı Lavabo Açma Yorum
  Yorum Yapan : Necmettin Albayrak, Konum : Bahçelievler
  Bahçelievler Tıkalı Lavabo Açma hizmeti için ANKA TESİSAT firması ile iletişime geçtim, telefondaki profesyonel yaklaşımları hizmet süresi ve fiyat detayı belirtmeleri cazip geldi ve hemen servis talebinde bulundum kısa sürede söz verdikleri saat de geldiler. Personel maske takması ve iş ahlakı ön planda olan bir firma su kacağını dedikleri gibi Bahçelievler Tıkalı Lavabo Açma işlemini gerçekleştirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
 • Bahçelievler Tıkalı Lavabo Açma Yorum
  Yorum Yapan : Behçet Sucu, Konum : Bahçelievler
  Bahçelievler Tıkalı Lavabo Açma hizmeti için tereddüt ederek aradığım Anka Tesisat firması işini layıkıyla yapan eli yüzü temiz insanlar beni büyük dertten kurtardılar. Böyle zamanda böyle ustalar bulmak zor işiniz rast gelsin..
0532 451 25 65
Whatsapp