Çok uzun yıllar tesisat sektöründe yer alan Ada Tesisat bünyesinde Batıkent Tıkalı Lavabo Açma firmamız her zaman en kaliteli hizmetlerini güven içinde sizlere sunmaktadır.

Batıkent tıkalı lavabo açma firmamız uzun yıllardan beri Ankara’da profesyonel ekip ve son derece donanımlı teknolojik cihazlarımızla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir. Her zaman kaliteli hizmetleri ile firmamız en hızlı şekilde adresinize getirmektedir. Lavabo tıkanıklığının oluşumuna neden olan pek çok etken bulunmaktadır. Aşağıda devam eden yazımızda bu etkenler hakkında daha detaylı bilgiler ve açıklamalar bulunmaktadır. Böylece bu tarz sorunlar hakkında bilgi sahip olmanız mümkün olacaktır.

Lavabo Tıkanmasına Etki Eden Sebepler Nelerdir?

Lavabolar her zaman günlük yaşamın en çok kullanılan alanları olup mutfak, banyo gibi alanlarda oluşan pis suların kanalizasyonlara taşınmasına yardımcı olmaktadır. Bundan dolayı çok önemli bir yere sahip olan lavaboların kullanımına dikkat edilmesi gerekir. Aksi durumdan istenmeyen zamanlarda tıkanarak çok aha büyük sorunların oluşumuna neden olmaktadır. Lavabo tıkanıklığına neden olan etkenler şunlardır;

 • Lavabo içine kıl ya da tüylerin kaçması ile gider borularından birikmesi sonucu tıkanıklık olması,
 • Mutfak lavabolarına yemek atıklarının atılması,
 • Lavabo içine yanık yağ dökülmesi,
 • İnşaat esnasında beton parçalarının kaçırılması,
 • Yanlış yapılan tesisat düzeneği,
 • Lavabo gider borularının almış olduğu darbeler,
 • Hatalı kullanılan lavabolarda tıkanıklık oluşması,
 • Kullanım sonrası temizlenmeyen lavabolarda tıkanıklık oluşması,

Yukarıda yazılan maddeler halinde belirtilen nedenlerden dolayı lavabolarda tıkanıklık meydana gelebilir ve en kısa sürede müdahale edilmemesi durumunda daha büyük sorunların meydana gelmesi kaçınılmaz olacaktır. Tıkanıklık sorunlarında yapılması gereken en önemli kural bir uzmandan hiç zaman kaybetmeden yardım alınmasıdır. Her zaman kaliteli ve güvenilir hizmetlerin tek adresi olan firmamızdan her konuda yardım alabilirsiniz. Lavabo tıkanıklığı açma işlemleri için kullanılan en son sistem teknolojik ekipmanlar ve yöntemler hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yazımızın devamında bulacaksınız. Adım adım ve en doğru tekniklerin kullanıldığı lavabo açma hizmetleri 3 alt başlıkta detaylı olarak anlatılmaktadır. Bu sayede başınıza gelen lavabo tıkanıklığı sorunlarında nasıl bir işlem takip edildiği hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Kırmadan Tıkalı Lavabo Açma

Batıkent kırmadan tıkalı lavabo açmafirmamız en kaliteli hizmetlerini işinde uzman olan profesyonel ekibimiz ile çok daha kısa sürede en güvenilir şekilde ayağınıza kadar getirmektedir. Lavabolar her zaman yaşam alanlarında yer alan mutfak, banyo, tuvalet gibi bölümlerde pis suların kanalizasyona ulaşmasına yardımcı olmaktadır. Bu neden ile lavaboların düzenli olarak kullanılması için son derece dikkatli olunması gerekir. Aksi durumda lavabolar hatalı kullanım ya da farklı nedenlerden dolayı tıkanıklıklar meydana gelmektedir. Bu tıkanıklıklar sonrasında pis sular ve atıklar geri taşarak hayatı olumsuz bakımdan etkilemektedir. Hem hastalıklara davet çıkaran hijyen olmayan ortamlar hem de kötü kokular çevreyi sarmaktadır. Bu gibi sorunların en doğru şekilde ortadan kaldırılması için yapılması gereken uzman kişilerden yardım almaktır.Firmamız bünyesinde çalışmakta olan işinin ehli profesyonel ekibimiz çok daha kısa sürede sorunlara etkili çözümler bularak size yardımcı olmaktadır.

Her zaman kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile adından söz ettiren firmamız ihtiyacınız olduğunda kısa sürede adresinize gelerek çalışmalarına başlamaktadır. Batıkent lavabo açma firmamız en son sistem teknolojik ekipmanlarını kullanarak en doğru teknikler ile çözüm elde etmektedir. Kameralı görüntüleme cihazı olan robot sayesinde kırmadan ve dökmeden tıkanık bölge tespit edilmektedir. Tespit edilen bölge en uygun kaliteli malzemeler kullanılarak anında tamir işlemleri yapılmaktadır. Böylece hem zaman kaybı yaşamaz hem de çevreye zarar verilmez ve ekstra masraf yapılmasına gerek kalmaz. Lavabo tıkanıklığı sorunları için hiç zaman kaybetmeden firmamız ile iletişime geçerek her konuda ve merak ettiğiniz sorular için bilgi alabilirsiniz. Lavaboların bulunduğu alanlardan biri de mutfaklar olup en fazla lavabo tıkanıklık sorunu yaşanan alanların başında gelmektedir. Aşağıda yer alan açıklamalı yazımızda mutfak lavabolarının tıkanıklık nedenleri ve açma işlemleri için merak ettiğiniz sorulara en doğru cevapları hiç yorulmadan bulacaksınız.

Mutfak Lavabo Tıkanıklığı Açma

Batıkent tıkalı lavabo Kırmadan tıkalı lavabo açan ADA TESİSAT - Batıkent Tıkalı Lavabo Açma - 150 TL
Mutfak Lavabo Tıkanıklığı Açma

Günümüzde yer alan tıkanıklık açma firmaları arasında Batıkent mutfak lavabo tıkanıklığı açmafirmamız kaliteli hizmetleri ile adından her zaman söz ettirmektedir. Mutfaklar her zaman yaşam alanlarında en fazla ihtiyaç duyulan bölümler olup günün pek çok anı burada geçmektedir. Sabah kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği derken pek çok zaman geçirilen mutfakların lavaboları çok fazla kullanılmaktadır. Ancak yapılan birçok yanlış kullanım sonrası lavabolarda tıkanıklık meydana gelmektedir. Yemek artıkları, yanık yağlar ya da diğer farklı nedenlerden dolayı tıkanan lavabolardan pis sular ve atıklar geri gelmektedir. Ayrıca kötü kokuların oluşması sağlık bakımından hijyenik olmayan ortamların oluşmasına neden olacaktır. Evde yapılan tıkanıklık açma yöntemleri çözüm olmadığı gibi geri dönüşü olmayan sorunların ve büyük bir zaman kaybının olması demektir. Bundan dolayı kesinlikle uzman yardımı alınması çok daha doğru olacaktır.Her zaman kaliteli ve güvenilir hizmetlerin tek adresi olan firmamızdan her konuda yardım alabilirsiniz.

Lavabo tıkanıklığı sorunları için firmamızdan talep etmeniz üzerine işinin ehli profesyonel ekibimiz hiç zaman kaybetmeden adresinize gelerek tüm sorunlara en etkili yöntemler ile çözüm bulmaktadır. Teknolojik gelişmeler ile en yenilikçi yöntemleri uygulayan ekibimiz kameralı görüntüleme cihazı kullanarak anında tıkanık bölgenin tespit edilmesi sağlanmaktadır. Batıkent tıkalı mutfak lavabosu açmafirmamızda robot kullanımı sayesinde çevreye zarar vermeden kırmadan dökmeden tıkanıklığın olduğu yere anında müdahale edilmektedir. Sorunun oluşumuna göre en uygun birinci sınıf kalitede olan malzemeler ve en doğru teknikler ile tıkanık bölgenin açılması sağlanmaktadır.

Firmamız için her zaman müşterilerimizin memnun kalması çok daha önemli bir yere sahip olmaktadır. Yüksek kalite hizmetlerin en doğru şekilde verildiği firmamızda her zaman güvenilir hizmetleri almanız mümkün olmaktadır. Mutfaklar kadar banyolarda günlük yaşamın ilk saatlerinde kullanılmaya başlanmakte ve gün içinde fazlası ile kullanılmaktadır. Yapılan yanlış kullanımlar ve tıkanıklık sorunlarında açma yöntemlerinde profesyonel ekibimizin yapılan detaylı çalışmaları hakkında bilgi almanıza yardımcı olunmaktadır.Böylece banyo lavabolarının tıkandığı zaman firmamızın yapmış olduğu çalışmaları daha ayrıntılı olarak okuyabilirsiniz.

Banyo Lavabo Tıkanıklığı Açma

Temizliğin çok önemli olduğu ve bunun için gerekli olan alanların başında gelen banyolar yaşam alanlarının olmazsa olmazı olmaktadır. Bundan dolayı bu alanlar günlük yaşamın çok daha konforlu, rahat olması ve kaliteli bir yaşam için gerekli olmaktadır. Ancak banyoların lavabolarında kullanım hatalarının yanı sıra inşaat beton parçaları gibi farklı nedenlerden dolayı tıkanıklık sorunu yaşanmaktadır. Bunun sonucunda çevrede oluşan kötü kokular ve pis suların geri gelmesi çeşitli hastalıkların oluşmasına yol açmaktadır. Batıkent banyo lavabo tıkanıklığı açma firmamız çok uzun yıllar tesisat sektöründe yapmış olduğu başarılı işler sayesinde en fazla talep gören firma olmaktadır. Sağlıklı ve hijyenik yaşam alanları için hiç zaman kaybetmede firmamız ile iletişime geçerek randevu almanız yeterli olacaktır. Böylece sorun daha fazla büyümeden ve banyoların daha rahat kullanımı için firmamız tıkanıklık sorunlarına anında müdahale edecektir.

Banyo lavabo tıkanıklık sorunları çözüm bulunması adına firmamızdan talep etmeniz üzerine işinde uzman olan profesyonel ustalarımız çok daha hızlı bir şekilde sizlere yardımcı olmaktadır. İlk olarak en son sistem teknolojik makineler olan kameralı görüntülüme cihazı olan robot kullanımı ile sorunun çözüme ulaşması için büyük bir titizlikle çalışılmaktadır. Batıkent tıkalı lavabo açma firması olarak en etkili çözümleri elde etmek için çok daha detaylı bir şekilde ekibimiz çalışmalarına devam etmektedir.

Robot ile anında tıkanık olan bölge tespit edilerek ekibimiz sorunlu olan bölgenin açılması için en uygun yöntemi kullanmaktadır. Bu sayede hem alana zarar verilmeden kısa sürede tıkanıklık açılacak hem de etrafı kırmadan ve fazladan masraf yapılmadan sorundan kurtulmak mümkün olacaktır. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden firmamız her türlü tıkanıklık açma hizmetlerinde en son sistem ekipmanlar kullanılarak hizmet vermektedir. Böylece gerek zamandan tasarruf etmek gerek ise istenmeyen sorunların kökünden çözüm sağlanması adına büyük kolaylıklar sağlanmaktadır. Tüm lavabo tıkanıklık sorunları için firmamız ile 7 gün 24 saat boyunca iletişime geçebilir ve her konuda ayrıntılı olarak yardım alabilirsiniz. Çok uzun yıllar tıkanıklık açma ve tesisat hizmetlerinde yer alan Ada Tesisat olarak firmamız hakkında detaylı bilgileri aşağıda bulmanız mümkün olmaktadır. Ayrıca fiyatlar hakkında da müşteri odaklı çalışan firmamızın önceliklerinin müşteri memnuniyeti ve güven duyması olduğunu detaylı olarak anlatımlarda bulacaksınız.

Batıkent Tıkalı Lavabo Açma – 300 TL Ada Tesisat

Lavabo tıkanıklığı günlük yaşamın aksamasının yanı sıra sağlıklı olmayan ortamların meydana gelmesine neden olmaktadır. Bundan dolayı bu tarz sorunlarda yapılması gereken profesyonel yardım alınması çok daha doğru bir karar olacaktır. Çok uzun yıllar bu sektörde hizmet veren ve her konuda detaylı çalışmaları ile farkını ortaya koyan firmamız alanında her zaman kendini kanıtlamıştır. Ada Tesisat bünyesinde Ankara ilimizde en kaliteli tesisat hizmetleri veren firmamız için müşterilerimizin memnun kalması ve güven duyması çok daha önemli bir yere sahip olmaktadır.

7 gün 24 saat boyunca kesintisiz müşteri hizmetleri sunan firmamız ile ihtiyacınız olan her an iletişime geçmeniz mümkün olmaktadır. Profesyonel ekibimiz zaman ya da saat ne olursa olsun anında sizleri bu zoru en kötü durumdan kurtarmak için anında yanınızda olacaktır.

Birinci sınıf kalite malzemeler kullanarak en kaliteli hizmetleri veren firmamızda en son sistem teknolojik ekipmanlar kullanılarak çevreye zarar vermeden ve zaman kaybı yaşanmadan çözüm odaklı çalışmaktadır. Firmamızın yapmış olduğu tüm tesisat hizmetleri son derece kaliteli olup sonuna kadar garanti kapsamı içinde olmaktadır. Bu tarz sorunlarınız için hiç zaman kaybetmeden firmamız ile irtibata geçerek her konuda yardım alabilirsiniz. Usta işçilikleri ile her zaman talep gören profesyonel ekibimiz tam teşkil ekipmanları ve yüksek kalite malzemeleri ile her türlü sorunların en doğru şekilde yapılmasına yardımcı olmaktadır. Son derece uygun fiyatlara hizmet veren Batıkent tıkalı lavabo açma firmamız müşterilerimizin çok daha kısa sürede sorunlardan kurtulmasına yardımcı olmaktadır. Firmamız ile iletişime geçerek sorunların çeşitlerine göre fiyat teklifleri alabilirsiniz.

BATIKENT TIKALI LAVABO AÇMA – TIKANIKLIK AÇMA FİYATI (ÜCRETİ)

HİZMETİN ADIKAMERALI GÖRÜNTÜLEMEİŞLEM SÜRESİFİYATI
(ÜCRET)

BATIKENT Tıkalı Lavabo Açma

EvetMaksimum
1 saniye
300TL

BATIKENT Lavabo Tıkanıklığı Açma

EvetMaksimum
1 saniye
300TL
BATIKENT Tıkalı Lavabo Gideri AçmaEvetMaksimum
1 saniye
300TL
BATIKENT Tıkalı Mutfak Gideri AçmaEvetMaksimum
1 saniye
300TL

Yukarıda maddeler halinde belirtmiş olduğumuz BATIKENT tıkalı lavabo açma fiyatı maddeler halinde belirtilen fiyatlandırmalar da Ada Tesisat Ankara firması değişiklik yapma hakkına sahiptir. Lütfen hizmet almadan önce firmamızı arayarak güncel fiyat alabilirsiniz.

Ankara Su Tesisatçısı Puanı
BİZİ OYLAYIN !
[Total: 3 Average: 5]
✅ Batıkent Tıkalı Lavabo Açma Fiyatı Ne Kadar?2023 Batıkent Tıkalı Lavabo Açma Fiyatı 500TL
✅ Batıkent Tıkalı Lavabo Açma Telefon NumarasıHEMEN ARA 0532 451 25 65 Anka Tesisat
✅ En Uygun Batıkent Tıkalı Lavabo Açma Firması1 Yıl Garantili Hizmet
✅ En İyi Batıkent Tıkalı Lavabo Açma FirmasıAnka Tesisat Batıkent Tıkalı Lavabo Açma
Anka Tesisat firması Batıkent Tıkalı Lavabo Açma hizmeti için tüm müşterilerinden 5 yıldızlı yorumlar almıştır.
Müşterilerimizden Gelen Yorumlar
 • Batıkent Tıkalı Lavabo Açma Yorum
  Yorum Yapan : Necmettin Albayrak, Konum : Batıkent
  Batıkent Tıkalı Lavabo Açma hizmeti için ANKA TESİSAT firması ile iletişime geçtim, telefondaki profesyonel yaklaşımları hizmet süresi ve fiyat detayı belirtmeleri cazip geldi ve hemen servis talebinde bulundum kısa sürede söz verdikleri saat de geldiler. Personel maske takması ve iş ahlakı ön planda olan bir firma su kacağını dedikleri gibi Batıkent Tıkalı Lavabo Açma işlemini gerçekleştirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
 • Batıkent Tıkalı Lavabo Açma Yorum
  Yorum Yapan : Behçet Sucu, Konum : Batıkent
  Batıkent Tıkalı Lavabo Açma hizmeti için tereddüt ederek aradığım Anka Tesisat firması işini layıkıyla yapan eli yüzü temiz insanlar beni büyük dertten kurtardılar. Böyle zamanda böyle ustalar bulmak zor işiniz rast gelsin..
0532 451 25 65
Whatsapp