Kurulduğu ilk günden itibaren Ada Tesisat bünyesinde Çankaya Tıkalı Lavabo Açma  firmamız en kaliteli hizmetlerini kısa sürede güven içinde sunmaktadır.

Çankaya Tıkalı Lavabo Açma - 150 TL - Tıkanan lavabo açma nasıl yapılır. Kırmadan tıkalı lavabo açan ADA TESİSAT ÇANKAYA
Çankaya Tıkalı Lavabo Açma

Çankaya tıkalı lavabo açma firmamız her türlü ve zor lavabo tıkanıklık sorunlarını en hızlı şekilde uygun yöntemler ile güven içinde çözüme ulaşmasına yardımcı olmaktadır. Her zaman kaliteli ve güvenilir hizmetlerin tek adresi olan firmamız ile ihtiyacınız olduğu her zaman iletişime geçebilirsiniz. Lavabo tıkanıklığına neden olan faktörler hakkında bilgi almak için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Lavabo Tıkanıklığına Etki Eden Sebepler Nelerdir?

Lavabolar tüm yaşam alanlarında bulunmakta ve en önemli ihtiyaçların başında gelmektedir. Ancak lavabolar farklı nedenlerden dolayı tıkanarak pis suların geri taşmasına neden olmaktadır. Lavabo tıkanıklığına etki eden sebepler şunlardır;

 • Pis su tesisatı yapımı sırasında lavabo giderine gerekli eğilimin verilmemesi,
 • Gider borularının çapının gereğinden daha dar olması,
 • Mutfak lavabolarında çay posası, yemek atıklarının ve yanmış yağlarının dökülmesi,
 • Eskiyen tesisat boruları,
 • Lavaboların kullanım sonrasında gerekli olan temizliği yapılmaması,
 • Lavabolarda inşaat sırasında beton parçaların gider borularına kaçması,
 • Sakal tıraşına tüy ve kılların lavaboya dökülmesi,

Yukarıda belirtilen etkenlerden dolayı lavabo tıkanıklığı sorunları çok sık yaşanmaktadır. Bu tarz sorunlarda en etkili çözümleri aşağıda yer alan lavabo tıkanıklığı açma hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Kırmadan Tıkalı Lavabo Açma

Gün geçtikçe kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile adından söz ettiren Çankaya kırmadan tıkalı lavabo açma firmamız her konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Lavabolar hatalı kullanım ya da farklı nedenlerden dolayı tıkanıklık gösterdiğinde pis sular geri taşar ve istenmeyen sorunlar meydana gelir. Lavabo tıkanıklığı için hiç zaman kaybetmeden firmamız ile iletişime geçerek en kaliteli hizmetleri güven içinde alabilirsiniz.

Uzun yıllar tesisat alanında hizmet veren Çankaya lavabo açma firmamız için müşterilerimizin memnun kalması ve güven duyması ok daha önemli olmaktadır. Bu tarz sorunlarınızda etkili çözümler alabilmek için hiç zaman kaybetmeden firmamızdan yardım alabilirsiniz. Sizlerin talep etmesi üzerine işinde uzman olan profesyonel ekibimiz en son sistem teknolojik ekipmanlar ile en doğru işlemleri uygulamaktadır. Kameralı görüntüleme cihazı olan robot sayesinde tıkanık bölge anında tespit edilmektedir. Böylece çevreye zarar vermeden anında sorun çözüme ulaşacaktır. Ayrıca çok fazla tıkanıklık sorunu olan mutfak lavabo tıkanıklığı hakkında yazımızda daha detaylı bilgileri en doğru şekilde alabilirsiniz.

Mutfak Lavabo Tıkanıklığı Açma

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile her zaman en son sistem teknolojik hizmetler veren Çankaya mutfak lavabo tıkanıklığı açma firmamızdan her konuda yardım alabilirsiniz. Mutfak lavaboları gün boyu en fazla kullanılan yerler olduğundan dolayı daha çok hatalı kullanım sonrasında tıkanık meydana gelir. Bu gibi durumlarda firmamızdan her türlü tıkanıklık açma hizmetleri için yardım alabilirsiniz.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Çankaya tıkalı mutfak lavabosu açma firmamız tüm tıkanıklık sorunlarında en son sistem teknolojik ekipmanlar kullanarak çok daha kısa sürede sorunun çözüm bulmasını sağlamaktadır. Teknolojik robot sayesinde çevreye zarar vermeden ve ekstra masraf çıkmadan tıkanık bölge tespit edilerek onarım işlemleri yapılmaktadır. Mutfak lavabolarının yanı sıra banyo lavabo tıkanıklığı ile ilgili merak ettiklerinizi aşağıda bulabilirsiniz.

Banyo Lavabo Tıkanıklığı Açma

Banyo lavaboları gün boyu çok fazla kullanılmasına rağmen düzenli olarak temizliği yapılmadığı için çok daha kısa sürede tıkanıklık sorunları yaşanmasına neden olmaktadır. Çankaya banyo lavabo tıkanıklığı açma firmamız tüm tıkanıklık açma hizmetlerinde kaliteden ve güvenden taviz vermeden hizmet vermektedir.

Her türlü lavabo tıkanıklığı Çankaya tıkalı banyo lavabosu açma firmamız her konuda yardımcı olmaktadır. Kameralı görüntüleme cihazı olan robot ile çok daha hızlı bir şekilde sorunlar çözüm bulmaktadır. Her zaman kaliteli ve güvenilir tıkanıklık açma hizmetlerinin en doğru seçimi olan Ada Tesisat firması bünyesinde yer alan firmamız ve diğer konularda detaylı bilgi almak için yazımızı takip edebilirsiniz.

Çankaya Tıkalı Lavabo Açma – Ada Tesisat

Ada Tesisat firması bünyesinde çok uzun yıllar hizmet veren firmamız 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz müşteri hizmetlerini özen içinde vermektedir. Yenilikçi gelişmeler ve fikirlerin öncüsü olan firmamızda her türlü tıkanıklık sorunları çok daha kısa süre içinde çözüm bulacaktır. Çankaya tıkalı lavabo açma firmamız Ankara ilimizin en kaliteli ve en güvenilir hizmetlerini sunmakta olan lider bir firma olmaktadır.

Tıkanan Lavabo Nasıl Açılır – 3 Adımda Tıkalı Lavabo Açma

Tıkanan lavabo kırmadan açmak mümkün mü diyorsanız. Tıkalı lavabonuzu lavabo pompası ile birkaç kez pompalayarak açabilirsiniz.

Çankaya Tıkalı Lavabo Açma

En iyi Çankaya tıkalı lavabo açma hemen ara!

Mutfak Lavabo Tıkanıklığı Açma

Çankaya Tıkalı Lavabo Açma – 300TL Ada Tesisat

Çankaya Tıkalı Lavabo Açma Fiyatları

ÇANKAYA TIKALI LAVABO AÇMA – TIKANIKLIK AÇMA FİYATI (ÜCRETİ)

HİZMETİN ADIKAMERALI GÖRÜNTÜLEMEİŞLEM SÜRESİFİYATI
(ÜCRET)

Çankaya Tıkalı Lavabo Açma

EvetMaksimum
1 saat
300 TL

Çankaya Lavabo Tıkanıklığı Açma

EvetMaksimum
1 saat
300 TL
Çankaya Tıkalı Lavabo Gideri AçmaEvetMaksimum
1 saat
300 TL
Çankaya Tıkalı Mutfak Gideri AçmaEvetMaksimum
1 saat
300 TL

Yukarıda maddeler halinde belirtmiş olduğumuz Çankaya tıkalı lavabo açma fiyatı maddeler halinde belirtilen fiyatlandırmalar da Ada Tesisat Ankara firması değişiklik yapma hakkına sahiptir. Lütfen hizmet almadan önce firmamızı arayarak güncel fiyat alabilirsiniz.

Ankara Su Tesisatçısı Puanı
BİZİ OYLAYIN !
[Total: 7 Average: 3.9]
✅ Çankaya Tıkalı Lavabo Açma Fiyatı Ne Kadar?2023 Çankaya Tıkalı Lavabo Açma Fiyatı 500TL
✅ Çankaya Tıkalı Lavabo Açma Telefon NumarasıHEMEN ARA 0532 451 25 65 Anka Tesisat
✅ En Uygun Çankaya Tıkalı Lavabo Açma Firması1 Yıl Garantili Hizmet
✅ En İyi Çankaya Tıkalı Lavabo Açma FirmasıAnka Tesisat Çankaya Tıkalı Lavabo Açma
Anka Tesisat firması Çankaya Tıkalı Lavabo Açma hizmeti için tüm müşterilerinden 5 yıldızlı yorumlar almıştır.
Müşterilerimizden Gelen Yorumlar
 • Çankaya Tıkalı Lavabo Açma Yorum
  Yorum Yapan : Necmettin Albayrak, Konum : Çankaya
  Çankaya Tıkalı Lavabo Açma hizmeti için ANKA TESİSAT firması ile iletişime geçtim, telefondaki profesyonel yaklaşımları hizmet süresi ve fiyat detayı belirtmeleri cazip geldi ve hemen servis talebinde bulundum kısa sürede söz verdikleri saat de geldiler. Personel maske takması ve iş ahlakı ön planda olan bir firma su kacağını dedikleri gibi Çankaya Tıkalı Lavabo Açma işlemini gerçekleştirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
 • Çankaya Tıkalı Lavabo Açma Yorum
  Yorum Yapan : Behçet Sucu, Konum : Çankaya
  Çankaya Tıkalı Lavabo Açma hizmeti için tereddüt ederek aradığım Anka Tesisat firması işini layıkıyla yapan eli yüzü temiz insanlar beni büyük dertten kurtardılar. Böyle zamanda böyle ustalar bulmak zor işiniz rast gelsin..
0532 451 25 65
Whatsapp