Ada Dekorasyon, Demetevler Tıkalı Lavabo Açma  hizmetlerinde en iyi desteğin alınmasını sağlayarak çözüm sunuyor. 

Demetevler tıkalı lavabo açma konusunda ihtiyacınız olan yardımı almanız için ekibimize ulaşabilirsiniz. Günün her saatinde hizmet vermeye hazır olan ve tüm Ankara’da faaliyet gösteren ekibimiz, ihtiyacınız olan her durumda tıkanmış lavabolar, taşmış giderler ve su basmaları gibi sıhhi tesisat sorunlarında tedavi sağlıyor. Tıkanmış lavaboların giderlerini açmak ve hızlı bir şekilde uygulama gerçekleştirmek istediğinizde ekibimizden yardım isteyebilirsiniz. Günün her saatinde çekinmeden bize danışabilir, ihtiyacınız olan her konuda uzman kadromuzun yardımından yararlanabilirsiniz. Tuvalet, banyo ya da mutfak gibi ıslak alanlarınızdaki tıkanmaların nedenini tespit etmek ve onarım işlemlerini gerçekleştirmek için öncelikle tıkanıklığın neden olduğu bilinmelidir. Tıkanmalar genelde aşağıdaki sorunlardan kaynaklanmaktadır.

Lavabo Tıkanmasının Nedenleri Nelerdir?

Demetevler tıkalı lavabo açma konusunda hizmet almanızı sağlayan ekibimiz, lavabonun neden tıkandığının tespit edilmesinin ardından çalışmaya başlayacaktır. Tıkanmanın birçok sebebi olabilir. Bunların başında gelen  atıkların lavabo giderinde birikmesidir. Bu birikmelerden kaynaklanan birçok sorunun giderilmesi söz konusu olacaktır. Özel bir uygulama gerektiğinde destek almanızı sağlayan ekibimiz, sıfırdan tesisat kurulumu da dahil size tıkanıklığın giderilmesi için gereken net çözümü iletecektir.

Demetevler tıkalı lavabo açma işlemlerimiz hakkında detaylara değinmeden önce, size bu problemin hangi durumlardan oluştuğu hakkında bilgi vereceğiz. Aşağıdaki sorunlar nedeniyle lavabonuz tıkanabilir:

 • Lavaboların deliklerinde yemek atıklarının birikmesi
 • Giderlerde saç, kıl ve tüy birikmesi
 • Deliklerde yaşanan olası sorunlarının giderilmesi
 • Tıkanma kaynaklı problemlerin kısa sürede giderilmesi için yanlış kimyasal kullanılması
 • Yanmış yağ atıklarının oluşması
 • Sebzeleri yıkarken biriken çamur ve küçük parça atıkları
 • Çay posalarının gideri tıkaması
 • Lavabonun eğimli olmaması

Düz olan lavabolarda biriken atıklar tıkanmalara neden olur. Bu yüzden atıkların birikmesi ve sorun çıkarması söz konusu olabilir. Tıkanıklık açma ve lavabo temizliği konusunda bilgi almak istediğinizde ekibimizden yardım alarak kesin çözümler bulabilirsiniz. Sadece tek bir eksiklik nedeniyle değil, daha büyük sorunlar nedeniyle de tıkanmış lavaboların sorun yaratması söz konusu olabilir.

DemetevlerKırmadan Tıkalı Lavabo Açma

Demetevler kırmadan tıkalı lavabo açma işlemlerinde özel cihazlar kullanılmaktadır. Eskiden oldukça sıkıntı yaşartan ve banyo ya da mutfakların duvarlarının kırılmasıyla sonuçlanıp ek masraflara neden olan bu işlemler lavaboların düzelirken diğer kısımların hasar görmesine neden olmaktadır. Bu da ekstra masraf ve inşaat pisliği anlamına gelmektedir. Günümüzde kullanılan teknolojik cihazlar ise çok daha basit bir şekilde tıkanmanın tespit edilmesini sağlamaktadır. Tıkanan lavaboların açılması ve ihtiyacınız olduğunda acil durumlar için güveneceğiniz bir ekibin bulunması son derece önemlidir.

Demetevler lavabo açma konusunda çözüm bulmak istediğiniz durumlardan yararlanmak için uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Özel cihazlarla sorunun tespit edilmesi ve kısa sürede giderilmesi için ekibimizin desteğinden yararlanabilirsiniz. Özellikle eskimiş bir tesisatınız bulunuyorsa daha fazla masrafın söz konusu olduğu durumlarla karşılaşmanız olasıdır. Ada Tesisat olarak size her zaman güvenimizi vaat ediyoruz. Böylece sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz yaşam alanlarıyla sorunsuz bir mutfak ve banyo düzeni oluşturmanız mümkün oluyor.

Mutfak Lavabo Tıkanıklığı Açma

Demetevler tıkalı lavabo açma pompası ile lavabo açan usta - Demetevler Tıkalı Lavabo Açma - 150 TL
Demetevler Tıkalı Lavabo Açma 

En çok işlem yapılan alanlardan olan mutfaklar Demetevler mutfak lavabo tıkanıklığı açma yöntemleriyle sorun olmaktan çıkıyor. Son derece özel bir durum olan lavabolardaki tıkanmaların giderilmesinde profesyonel kadromuzdan yararlanabilirsiniz. İhtiyacınız olan her durumda size yardımcı olan uzman kadromuzla aradığını güveni her zaman bulmanız mümkün olacaktır. Tıkanmaların giderilmesi için de ekibimizden destek alabilirsiniz. Özellikle beklenmedik bir taşma ve koku sorunuyla karşılaşıyorsanız vakit kaybetmeden bizi arayabilirsiniz. Genelde sirke ve karbonat dökerek tıkanıklıkların açılması denenebilir. Ancak bu durumda genelde basit tıkanmalar giderilir. Ciddi sorunlar yaşandığında mutfağınızın giderindeki su uzun süre yüzeyde kalacak, pompalamanıza rağmen suyun giderden boşalması da uzun sürecektir.

Su Dolu Mutfak Lavabosu Nasıl Açılır?

Su Dolu Mutfak Lavabosu Nasıl Açılır? Diyorsanız; Tıkanan mutfak lavabosundaki suyu büyük bir kovaya tahliye ederek, tıkanan gidere marketlerde satılan lavabo aç dökerek üzerine bir çaydanlık sıcak su dökerek tıkanıklığı kolay bir şekilde açabilirsiniz. Peki ya açılmazsa ne yapılması gerekir. Diyorsanız söyleki;

Demetevler tıkalı mutfak lavabosu açma işlemleri için bizi aradığınızda çevredeki bütün fişleri çekin ve elektrik akımını durdurun. Olası kaçak riskleri birçok probleme daha neden olabilir. Genel tesisatınızda hangi tür sorunlar yaşanıyorsa ona göre uygulama gerçekleştirilmesi gerekir. Mutfak giderinin en büyük sorunlarından biri yağ ve yemek atıklarının boruları tıkamasıdır. Bu tür tıkanıklıkların söz konusu olduğu durumlarda lavabolarda yaşanan olası problemlerin artması da söz konusu olacaktır. Mutfak lavabolarında yaşanan tıkanmalar ve genel problemler söz konusu olduğunda günün 24 saati bize ulaşabilirsiniz. Sizin için her zaman hızlı çözümler vaat eden ekibimiz birbirinden farklı sorunların tespit edilip giderilmesi konusunda size yardımcı olacaktır. Tıkanma ve benzer problemler söz konusu olduğunda her zaman lavaboları doğru bir şekilde temizlemeyi bilmeniz gerekecektir. Bu yüzden ekibimiz hem size yardımcı olacak hem de bu tür tıkanmaların giderilmesi hususunda ihtiyacınız olan bilgiyi verecektir. Mutfaklar gibi banyolarda da tıkanmalar yaşanabilir. Bunların nedenleri de hemen hemen aynıdır.

 

Banyo Lavabo Tıkanıklığı Açma

Banyolarda duş bölgesi ve klozet gibi alanlarda tıkanma sorunları sıkça karşılaşılan sorunlar arasındadır. Demetevler banyo lavabo tıkanıklığı açma hizmetimizle bu tıkanmaların açılması mümkün olmaktadır. Özellikle farklı şekilde kullanacağınız tıkanmaları gidermek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Çok sayıda hatadan kaynaklanan gider tıkanmaları, klozete kağıt ve pet atmak, saç ve kıl yığınlarını bu alana biriktirmek gibi problemlerden kaynaklanmaktadır. Hatalı ve yanlış kullanım alışkanlıklarından kurtulmak istediğinizde tıkanıklıkların açılması için firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Gider, lavabo ve klozet tıkanıklıkları söz konusu olduğunda bu alanlardaki problemlerin ortadan kaldırılması gerekecektir. Tıkanmadan kaynaklanan problemlerin giderilmesi ve ihtiyacınız olan durumlarda bu tıkanmaların kalıcı şekilde çözüme ulaştırılması gerekir. Demetevler tıkalı lavabo açma çözümlerimiz 7 gün 24 saat kesintisiz olarak verilmektedir. Acil durumlarda ihtiyacınız olan her an size destek vermeye hazır olan ekibimiz ihtiyaçlarınızı kısa sürede karşılayacaktır. Bilgi almak ve iletişim kurmak istediğinizde ekibimizin yardımını en kısa sürede alabilirsiniz. Özellikle klozetinizi bir tıkanma varsa, su uzun sürede gitmiyor olabilir ve yüzey temiz olsa bile kötü koku hala devam ediyor olabilir. Bu gibi durumlarda tıkanıklık açma hizmetimiz ve tesisat çözümlerimizle size en iyi hizmeti vermekten mutluluk duyuyor olacağız.

Demetevler Tıkalı Lavabo Açma – 300 TL Ada Tesisat

Demetevler tıkalı lavabo açma 300 tl olup kırmadan çözümlerimiz için bize her zaman ulaşabilirsiniz. Ada Tesisat bünyesinde çalışan işinde uzman personellerimizle destek verdiğimiz kadromuz sizin için en iyi şekilde çözüm üretecektir. Son derece etkin bir çözüm bulmak istediğinizde zaman kaybetmeden bize ulaşın. Sizin için en ekonomik ve hızlı çözümleri sunarak probleminizden kurtulmanızı sağlayalım. Uygun fiyatlar ve zaman kaybı yaşamanızı önleyen birçok uygulama için bize ulaşabilirsiniz.

Ankara’nın her ilçesinde olduğu gibi Demetevler bölgesinde de hizmetinizde olan firmamız size en iyi kalitede hizmet vermek için  çalışacaktır. Sadece 150 TL olan hizmetlerimiz zaman ve para kaybetmenizi engelleyecek niteliktedir. Demetevler tıkalı lavabo açma konusunda 7 gün 24 saat hizmet alabilirsiniz. Tıkanmış giderler, taşan klozetler ve nedenini bilmediğiniz kötü kokular nedeniyle tıkanan klozetler artık geride kaldı. Size en iyi şekilde yardımcı olacak uzmanlarımızdan destek alabilir, ihtiyacınız olan her türlü gider temizliği işleminde ekibimizin profesyonelliğini deneyimleyebilirsiniz.

TIKANIKLIK AÇMA FİYATLARI – Demetevler Tıkalı Lavabo AÇ

HİZMETİN ADIKAMERALI GÖRÜNTÜLEMEİŞLEM SÜRESİFİYATI (ÜCRET)
Demetevler tıkalı tuvalet açmaEvetMaksimum Süre
1 saat
300 TL
Demetevler Tıkalı Lavabo AçmaEvetMaksimum Süre
1 saat
300 TL
Demetevler tıkalı kanal açmaEvetMaksimum Süre
1 saat
300 TL
Demetevler kanalizasyon temizlemeEvetMaksimum Süre
1 saat
300 TL

Ada Tesisat Ankara Firması olarak Ankara geneli sabit fiyat politikası ile tıkanıklık açma hizmeti vererek siz müşterilerimize 7/24 Demetevler tıkalı lavabo açma hizmeti sunmaktayız.

Ankara Su Tesisatçısı Puanı
BİZİ OYLAYIN !
[Total: 6 Average: 5]
✅ Demetevler Tıkalı Lavabo Açma Fiyatı Ne Kadar?2023 Demetevler Tıkalı Lavabo Açma Fiyatı 500TL
✅ Demetevler Tıkalı Lavabo Açma Telefon NumarasıHEMEN ARA 0532 451 25 65 Anka Tesisat
✅ En Uygun Demetevler Tıkalı Lavabo Açma Firması1 Yıl Garantili Hizmet
✅ En İyi Demetevler Tıkalı Lavabo Açma FirmasıAnka Tesisat Demetevler Tıkalı Lavabo Açma
Anka Tesisat firması Demetevler Tıkalı Lavabo Açma hizmeti için tüm müşterilerinden 5 yıldızlı yorumlar almıştır.
Müşterilerimizden Gelen Yorumlar
 • Demetevler Tıkalı Lavabo Açma Yorum
  Yorum Yapan : Necmettin Albayrak, Konum : Demetevler
  Demetevler Tıkalı Lavabo Açma hizmeti için ANKA TESİSAT firması ile iletişime geçtim, telefondaki profesyonel yaklaşımları hizmet süresi ve fiyat detayı belirtmeleri cazip geldi ve hemen servis talebinde bulundum kısa sürede söz verdikleri saat de geldiler. Personel maske takması ve iş ahlakı ön planda olan bir firma su kacağını dedikleri gibi Demetevler Tıkalı Lavabo Açma işlemini gerçekleştirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
 • Demetevler Tıkalı Lavabo Açma Yorum
  Yorum Yapan : Behçet Sucu, Konum : Demetevler
  Demetevler Tıkalı Lavabo Açma hizmeti için tereddüt ederek aradığım Anka Tesisat firması işini layıkıyla yapan eli yüzü temiz insanlar beni büyük dertten kurtardılar. Böyle zamanda böyle ustalar bulmak zor işiniz rast gelsin..
0532 451 25 65
Whatsapp