Tesisat sektöründe yer alan Ada Tesisat bünyesinde Dikmen Tıkalı Lavabo Açma  firmamız her zaman en kaliteli hizmetlerini güven içinde sizlere sunmaktadır.

Dikmen tıkalı lavabo gideri nasıl açılır? Ada Tesisat Dikmen kırmadan tıkalı lavabo açma - Dikmen Tıkalı Lavabo Açma - 150 TL
Dikmen Tıkalı Lavabo Açma 

Dikmen tıkalı lavabo açma firmamız uzun yıllardan itibaren profesyonel ekip ve son derece donanımlı teknolojik cihazlarımızla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir. Her zaman kaliteli hizmetleri ile firmamız en hızlı şekilde adresinize getirmektedir. Lavabo tıkanıklığının oluşumuna neden olan pek çok etken bulunmaktadır. Bunların tamamını yazımızda okuyacaksınız.

Lavabo Tıkanmasına Etki Eden Sebepler Nelerdir?

Günlük yaşamın en çok kullanılan alanları olup lavabolar mutfak, banyo gibi alanlarda oluşan pis suların kanalizasyonlara taşınmasına yardımcı olmaktadır. Lavabo tıkanıklığına neden olan etkenler şunlardır;

 • Mutfak lavabolarına yemek atıklarının atılması,
 • Lavabo içine yanık yağ dökülmesi,
 • İnşaat esnasında beton parçalarının kaçırılması,
 • Yanlış yapılan tesisat düzeneği,
 • Lavabo içine kıl ya da tüylerin kaçması ile gider borularından birikmesi sonucu tıkanıklık olması,
 • Kullanım sonrası temizlenmeyen lavabolarda tıkanıklık oluşması,

Yukarıda yazılan maddeler halinde belirtilen nedenlerden dolayı lavabolarda tıkanıklık meydana gelmektedir. En doğru tekniklerin kullanıldığı lavabo açma hizmetleri yazımızda detaylı olarak anlatılmaktadır. Bu sayede başınıza gelen lavabo tıkanıklığı sorunlarında nasıl bir işlem takip edildiği hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Kırmadan Tıkalı Lavabo Açma

Dikmen kırmadan tıkalı lavabo açma firmamız en kaliteli hizmetlerini işinde uzman olan profesyonel ekibimiz ile çok daha kısa sürede en güvenilir şekilde ayağınıza kadar getirmektedir. Lavabolar her zaman yaşam alanlarında yer alan mutfak, banyo, tuvalet gibi bölümlerde pis suların kanalizasyona ulaşmasına yardımcı olmaktadır. Firmamız bünyesinde çalışmakta olan işinin ehli profesyonel ekibimiz çok daha kısa sürede sorunlara etkili çözümler bularak size yardımcı olmaktadır.

Dikmen lavabo açmafirmamız en son sistem teknolojik ekipmanlarını kullanarak en doğru teknikler ile çözüm elde etmektedir. Kameralı görüntüleme cihazı olan robot sayesinde kırmadan ve dökmeden tıkanık bölge tespit edilmektedir. Aşağıda yer alan açıklamalı yazımızda mutfak lavabolarının tıkanıklık nedenleri ve açma işlemleri için merak ettiğiniz sorulara en doğru cevapları hiç yorulmadan bulacaksınız.

Mutfak Lavabo Tıkanıklığı Açma

Dikmen mutfak lavabo tıkanıklığı açma firmamız kaliteli hizmetleri ile adından her zaman söz ettirmektedir. Mutfaklar her zaman yaşam alanlarında en fazla ihtiyaç duyulan bölümler olup günün pek çok anı burada geçmektedir. Yemek artıkları, yanık yağlar ya da diğer farklı nedenlerden dolayı tıkanan lavabolardan pis sular ve atıklar geri gelmektedir. Bu gibi sorunlar kesinlikle uzman yardımı alınması çok daha doğru olacaktır. Her zaman kaliteli ve güvenilir hizmetlerin tek adresi olan firmamızdan her konuda yardım alabilirsiniz.

Teknolojik gelişmeler ile en yenilikçi yöntemleri uygulayan ekibimiz kameralı görüntüleme cihazı kullanarak anında tıkanık bölgenin tespit edilmesi sağlanmaktadır. Dikmen tıkalı mutfak lavabosu açma firmamızda robot kullanımı sayesinde çevreye zarar vermeden kırmadan dökmeden tıkanıklığın olduğu yere anında müdahale edilmektedir. Ayrıca her türlü tıkanıklıklarda olduğu gibi banyo lavabolarının tıkandığı zaman firmamızın yapmış olduğu çalışmaları daha ayrıntılı olarak okuyabilirsiniz.

Banyo Lavabo Tıkanıklığı Açma

Dikmen banyo lavabo tıkanıklığı açma firmamız çok uzun yıllar tesisat sektöründe yapmış olduğu başarılı işler sayesinde en fazla talep gören firma olmaktadır. Sağlıklı ve hijyenik yaşam alanları için hiç zaman kaybetmede firmamız ile iletişime geçerek randevu almanız yeterli olacaktır.

Tıkanıklık sorunları için firmamızdan talep etmeniz üzerine işinde uzman olan profesyonel ustalarımız çok daha hızlı bir şekilde sizlere yardımcı olmaktadır. En son sistem teknolojik makineler olan kameralı görüntülüme cihazı olan robot kullanımı ile sorunun çözüme ulaşması için büyük bir titizlikle çalışılmaktadır. Dikmen tıkalı lavabo açma firması olarak en etkili çözümleri elde etmek için çok daha detaylı bir şekilde ekibimiz çalışmalarına devam etmektedir. Çok uzun yıllar tıkanıklık açma ve tesisat hizmetlerinde yer alan Ada Tesisat olarak firmamız hakkında detaylı bilgileri aşağıda bulmanız mümkün olmaktadır.

Dikmen Tıkalı Lavabo Açma – Ada Tesisat

7 gün 24 saat boyunca kesintisiz müşteri hizmetleri sunan firmamız ile ihtiyacınız olan her an iletişime geçmeniz mümkün olmaktadır. Ada Tesisat bünyesinde Ankara ilimizde en kaliteli tesisat hizmetleri veren firmamız için müşterilerimizin memnun kalması ve güven duyması çok daha önemli bir yere sahip olmaktadır. Son derece uygun fiyatlara hizmet veren Dikmen tıkalı lavabo açma firmamız müşterilerimizin çok daha kısa sürede sorunlardan kurtulmasına yardımcı olmaktadır. Birinci sınıf kalite malzemeler kullanarak en kaliteli hizmetleri veren firmamızda profesyonel ekibimiz her konuda yardımcı olmaktadır.

Lavabolar Neden Tıkanır?

Günlük yaşantımızda sıklıkla kullanılan lavabolar kullanıma bağlı olarak tıkanmaktadır. Peki lavabo tıkanıklığına etki eden sebepler nelerdir.

 • Lavabolara dökülen yağlı yemek artıkları
 • Lavabolara dökülen çay posaları
 • Sebze ve meyve artıkları vs.

Yukarıda maddeler halinde belirtilen sebeplerden ötürü lavabolarda tıkanmalar meydan gelmektedir. Peki bu gibi tıkanıklıklar kırmadan açılabilir mi diyorsanız. Aşağıdaki yazımızdaki videoyu izleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Mutfak Lavabo Tıkanıklığı Açma

Kırmadan robot makinalarla mutfak lavabo tıkanıklığınızı açıyoruz. Sizde profesyonel hizmet almak için Ada tesisat Dikmen mutfak lavabo tıkanıklığı açma firmamızı 7/24 arayabilirsiniz.

Dikmen Tıkalı Lavabo Açma Fiyatları

Ankara Dikmen’de faaliyet gösteren firmamız tıkanan lavabolarınızı kırmadan robot makinalarla açmaktadır. Peki lavabo tıkanıklığı açma işletim ücretleri nelerdir. Aşağıdaki tabloda örneğini görebilirsiniz.

Tıkalı Lavabo Açma Fiyatı ( Ücreti )

HİZMETİN ADIKAMERALI GÖRÜNTÜLEMEİŞLEM SÜRESİFİYATI (ÜCRET)
Tıkalı Lavabo AçmaEvetMaksimum Süre
1 saat
300 TL
Tıkalı Mutfak Lavabosu AçmaEvetMaksimum Süre
1 saat
300 TL
Tıkalı Banyo Lavabosu AçmaEvetMaksimum Süre
1 saat
300 TL
Lavabo AçmaEvetMaksimum Süre
1 saat
300 TL

Yukarıda maddeler halinde belirtmiş olduğumuz Dikmen tıkalı lavabo açma fiyatı maddeler halinde belirtilen fiyatlandırmalar da Ada Tesisat Ankara firması değişiklik yapma hakkına sahiptir. Lütfen hizmet almadan önce firmamızı arayarak güncel fiyat alabilirsiniz.

Tıkalı Lavabo Açma – Ada Tesisat

Ada Tesisat Tıkalı Lavabo açma firması olarak Avrupa patentli tıkanıklık açma makinaları ile en zorlu tıkanıklıkları kırmadan kısa sürede uygun fiyat aralıkları ile garantili bir şekilde açmaktayız. Sizde işinde uzman kurumsal bir firma ile çalışmak isterseniz bizleri 7/24 arayabilirsiniz.

Ankara Su Tesisatçısı Puanı
BİZİ OYLAYIN !
[Total: 2 Average: 5]
✅ Dikmen Tıkalı Lavabo Açma Fiyatı Ne Kadar?2023 Dikmen Tıkalı Lavabo Açma Fiyatı 500TL
✅ Dikmen Tıkalı Lavabo Açma Telefon NumarasıHEMEN ARA 0532 451 25 65 Anka Tesisat
✅ En Uygun Dikmen Tıkalı Lavabo Açma Firması1 Yıl Garantili Hizmet
✅ En İyi Dikmen Tıkalı Lavabo Açma FirmasıAnka Tesisat Dikmen Tıkalı Lavabo Açma
Anka Tesisat firması Dikmen Tıkalı Lavabo Açma hizmeti için tüm müşterilerinden 5 yıldızlı yorumlar almıştır.
Müşterilerimizden Gelen Yorumlar
 • Dikmen Tıkalı Lavabo Açma Yorum
  Yorum Yapan : Necmettin Albayrak, Konum : Dikmen
  Dikmen Tıkalı Lavabo Açma hizmeti için ANKA TESİSAT firması ile iletişime geçtim, telefondaki profesyonel yaklaşımları hizmet süresi ve fiyat detayı belirtmeleri cazip geldi ve hemen servis talebinde bulundum kısa sürede söz verdikleri saat de geldiler. Personel maske takması ve iş ahlakı ön planda olan bir firma su kacağını dedikleri gibi Dikmen Tıkalı Lavabo Açma işlemini gerçekleştirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
 • Dikmen Tıkalı Lavabo Açma Yorum
  Yorum Yapan : Behçet Sucu, Konum : Dikmen
  Dikmen Tıkalı Lavabo Açma hizmeti için tereddüt ederek aradığım Anka Tesisat firması işini layıkıyla yapan eli yüzü temiz insanlar beni büyük dertten kurtardılar. Böyle zamanda böyle ustalar bulmak zor işiniz rast gelsin..
0532 451 25 65
Whatsapp