Yıllardır tesisat sektöründe deneyim kazanan Ada Dekorasyon, Eryaman Tıkalı Lavabo Açma  hizmetlerinde de sizlere yardımcı oluyor.

Eryaman tıkalı lavabo açma konusunda uzman olan firmamız, her lavabo çeşidinin en iyi şekilde açılmasını sağlayarak kullanılabilirliğini arttırmaktadır. Son derece farklı nedenlerden dolayı tıkanan ve ciddi sorunlara yol açan banyo, mutfak ve lavabo tıkanıklık işlemleri son derece kolay bir şekilde açılabilmektedir. Genel olarak sık kullanılan ıslak alanlarda yabancı maddelerin gideri tıkaması nedeniyle tıkanıklıklar görülmektedir. Tıkanmaların giderilmesi ve ihtiyacınız olduğunda birçok sorunun çözülmesi için Eryaman bölgesinde hizmet veren ekiplerimize ulaşabilirsiniz. Gider ve tesisat problemlerinin tamamen ortadan kalkmasını sağlayan işlemlerimizle su basmaları, kötü kokular ve tıkanma kaynaklı problemler tarihe karışacaktır. Aşağıdaki başlıkta tıkanmalara neden olan yanlış kullanımların neler olduğu hakkında size bilgi verilecektir.

Lavabo Tıkanmasının Nedenleri Nelerdir?

Eryaman tıkalı lavabo açma konusunda destek almanızı sağlayan birçok işlem uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Lavabolarda yaşanan tıkanmaların giderilmesi gerektiğinde ekibimizin desteğinden yararlanmanız mümkün olacaktır. Genel olarak tıkanmaların sebepleri belli başlı sorunlardan kaynaklanmaktadır. Bu sorunlar da kullanım hatalarından kaynaklanır. Kısa sürede dikkat çekmese de uzun vadede büyük sorun haline gelmesi mümkün olabilmektedir.

Eryaman tıkalı lavabo açma işlemleriyle bu konu kısa sürede çözüme kavuşacaktır. Genel olarak yanlış kullanım alışkanlıklarının söz konusu olduğu durumlarda lavabo tıkanıklığı sorunuyla karşılaşmak olasıdır. Bu tıkanmaların aslında hiç oluşmaması için çeşitli yöntemler denenmektedir. Ancak öncesinde neden lavabolar tıkanır size açıklamaya çalışacağız:

 • Lavabonun içine saç ve kıl kaçması
 • Yemek atıklarının gideri tıkaması
 • Lavabo içine yanık yağ dökülmesi,
 • Lavabonun düzenli olarak temizlenmemesi
 • Giderlere inşaat atıkları ve toz kütlelerinin karışması
 • Lavabolara dökülen bilinçsiz kimyasal atıklar ve sıvı karışımları

Bu tür kullanım sorunları söz konusu olduğunda giderlerin tıkanması da kaçınılmaz hale gelmektedir. Lavabo açıcı gibi kimyasal ürünlerin kullanılmasıyla birlikte lavabolardaki tıkanmaların kısa sürede giderilmesi de önemli hale gelmektedir. Ada Dekorasyon olarak tıkanmış lavaboların tespit edilmesi ve gereken problemlerin çözülmesi için aldığımız önlemleri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

EryamanKırmadan Tıkalı Lavabo Açma

Eryaman kırmadan tıkalı lavabo açma işlemlerinde özel cihazlar kullanarak kaçağın yerinde tespit edilmesini sağlıyoruz. Farklı niteliklere sahip olan ve binanın tesisat durumuna göre değişen lavabonun genel durumu tespit edilerek inceleme yapılır. İncelemeler neticesinde tıkanmanın yeri ve nedeni tespit edilir. Bu alanlarda yaşanan olası problemlerin giderilmesi ve tıkanmaların kesin olarak çözülmesi için uzman kadromuzdan yardım alabilirsiniz. Günün her saatinde size yardım edecek olan ekibimizin profesyonel desteğinden yararlanabilirsiniz.

Eryaman lavabo açma işlemlerinde hem zaman kaybı yaşamaz hem de çevreye zarar verilmeden süreç kontrollü bir şekilde ilerler. Tıkanmanın yerinin tespit edilmesinin ardından kameralı cihazlarımız yardımıyla onarımı sağlanır. Giderde aklınıza gelen gelmeyen birçok madde sağlıklı bir gidişata engel olmaktadır. Bu şekilde kullanılan ve özel cihazlarla açılan tıkanmaların kısa sürede onarılması mümkün olacaktır. Lavabo tıkanıklığı sorunları için zaman kaybetmeden firmamız ile iletişime geçerek her konuda ve merak ettiğiniz sorular için bilgi alabilirsiniz. Genel lavabolarda yaşanan sorunlar bu şekilde giderilmektedir. Mutfaklarda ise daha farklı sorunların söz konusu olduğu bilinmektedir.

Mutfak Lavabo Tıkanıklığı Açma

Eryaman Tıkalı Lavabo Açma - 150 TL
Eryaman Tıkalı Lavabo Açma

Ankara’nın en popüler firmalarından biri olan ekibimiz, Eryaman mutfak lavabo tıkanıklığı açma yöntemleriyle size en iyi şekilde destek verecektir. Mutfak giderlerinde yaşanan olası problemler ve tıkanmaların asıl nedenleri belirlendikten sonra tarafınıza bilgi verilecektir. Bu sebeplerden uzak kalmanız halinde tıkanmaların da kısa sürede giderilmesi mümkün olacaktır. Mutfaklar en yoğun maddelerin giderlere maruz kaldığı alanlardır. İyi bir tesisat alt yapısı yoksa, tıkanmalar, kötü koku ve taşmalar kaçınılmazdır. Bu yüzden en sık talep edilen gider tıkanıklığı temizleme işlemleri mutfaklar söz konusu olduğunda öne çıkmaktadır.

Eryaman tıkalı mutfak lavabosu açma işlemleriyle yaşam alanlarınızda en sık kullanılan ıslak alanların merkezi olan giderlerin ilk günkü hızıyla boşalması sağlanmaktadır. Mutfaklarda genel olarak bulaşıklardan kaynaklanan tıkanmalar görülmektedir. Gıda ve yağ artıkları, saç ve kıl gibi maddeler nedeniyle tıkanan giderlerin açılması bir hayli zor olmaktadır. Özellikle bulaşık yıkama alanları söz konusu olduğu için daha yoğun bir tıkanma görülebilir. İşinde uzman olan birçok personelle çalışan firmamız lavabo giderlerinin açılması konusunda size yardım edecektir. Memnun kalacağınız sonuçlar almak ve ihtiyaç duyduğunuz her durumda bize ulaşmak için ekibimizden destek istemekten çekinmeyiniz. Evde yaşayan kişilerin en sık kullandığı mutfak lavaboları tıkanma gibi risklerle karşılaşılan tesisatların başında gelmektedir. Profesyonel olarak kullanılacak cihazlar ve tesisat sistemine zarar vermeyen onarım seçenekleriyle kısa sürede lavabonun tıkanıklığının giderilmesi mümkün olacaktır.

Banyo Lavabo Tıkanıklığı Açma

Hijyen gereksiniminin en üst düzeyde olduğu banyolarda da sıkça tıkanmalar görülmektedir. Bu yüzden tercih edilen uzman desteğini almak istediğinizde tıkanmaların açılması için Eryaman banyo lavabo tıkanıklığı açma hizmeti almalısınız. Farklı nedenlerden kaynaklanan ve ihtiyacınız olduğunda tüm tıkanmaların giderilmesini sağlayacak olan çözüm önerilerimizle her türlü tıkanıklığın giderilmesi mümkün olacaktır. Bilgi almak ve iletişime geçmek için bize danışabilir, banyo tıkanıklığı açma konusunda yardımımızı isteyebilirsiniz. Banyolarda da aynı şekilde saç ve kıllardan kaynaklanan tıkanmaların görüldüğü dikkat çekmektedir. Değişik maddelerin dahil olduğu giderlerde sorunsuz bir şekilde kullanım imkanı sağlamak için bu malzemeleri tercih edebilirsiniz.

Bu tür tıkanıklık problemlerinin giderilmesi için düzenli olarak yapılan temizlik ve bakım yeterli değildir. Eryaman tıkalı lavabo açma firmasıyla her türlü tıkanıklık açma hizmetinin gerçekleşmesi mümkün olmaktadır. 7 gün 24 saat hizmet almanızı sağlayan ekibimiz acil durumlarda da size yardımcı olacaktır. Banyo lavabo tıkanıklık sorunları özellikle saç ve kıl nedeniyle tıkanan ve zamanla aşınan giderlerin iyi bir şekilde temizlenmesiyle ortadan kaldırılmaktadır. Tıkanma sorunlarının tespit edilip giderilmesi ve ihtiyaç duyulan süreçte mağduriyetinizin giderilmesi mümkün olacaktır. Özel olarak kullanılan banyo temizliği ürünleriyle kimyasal maddeler borulara ciddi zarar vermektedir. Bu zararların ortadan kaldırılması için uygulamadan sonra dikkatli ve özenli bir kullanım gereksinimi vardır.

Eryaman Tıkalı Lavabo Açma- 300 TL Ada Tesisat

Lavabo tıkanıklığı Ada Tesisat bünyesinde giderilebilen bir sorundur. Özellikle aktif olarak kullanılan ve eski tesisatlar söz konusu olduğunda daha sık yaşanan tıkanma problemleri görülmektedir. Bu tür sorunları gidermek istediğinizde öncelikli olarak hasarın tespit edilmesi ve onarım sürecinin iyi bir şekilde gerçekleşmesi gerekmektedir. Ada Tesisat olarak işinde uzman personellerimizle destek verdiğimiz bu süreçte size en iyi hizmeti vermekten mutluluk duyuyoruz. Bilgi almak ve iletişime geçmek için her zaman bize danışabilirsiniz.

7 gün 24 saat boyunca kesintisiz müşteri hizmetleri sunan firmamız acil durumlarda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır. Sadece 300 TL olan fiyatlarımız ve diğer hizmetlerimiz size ekstra maliyetler oluşturmamak üzere çalışmaktadır. Eryaman tıkalı lavabo açma firmamız kısa sürede sorunlarınızdan kurtulmanıza yardımcı olmaktadır. Firmamız ile iletişime geçerek sorunların çeşitlerine göre fiyat teklifleri alabilirsiniz. Uzman ve deneyimli kadromuzla haftanın 7 günü 24 saat boyunca hizmetinizde olmaktan mutluluk duyuyoruz.

ERYAMAN LAVABO TIKANIKLIĞI – Tıkanıklık AÇMA FİYATLARI

HİZMETİN ADIKAMERALI GÖRÜNTÜLEMEİŞLEM SÜRESİFİYATI (ÜCRET)
Lavabo Tıkanıklığı AçmaEvetMaksimum Süre
1 saat
300 TL
Tıkalı tuvalet AçmaEvetMaksimum Süre
1 saat
300 TL
Tıkalı kanal AçmaEvetMaksimum Süre
1 saat
300 TL
Tıkalı Mutfak Gideri AçmaEvetMaksimum Süre
1 saat
300 TL

Yukarıda maddeler halinde yazan fiyatlarda işin durumu ve açılacak katın durumuna göre farklılık göstermektedir. Lütfen konu ile alakalı iletişime geçiniz. Eryaman lavabo tıkanıklığı açma Ada Tesisat firmamızdan da hizmet alabilirsiniz.

Ankara Su Tesisatçısı Puanı
BİZİ OYLAYIN !
[Total: 3 Average: 5]
✅ Eryaman Tıkalı Lavabo Açma Fiyatı Ne Kadar?2023 Eryaman Tıkalı Lavabo Açma Fiyatı 500TL
✅ Eryaman Tıkalı Lavabo Açma Telefon NumarasıHEMEN ARA 0532 451 25 65 Anka Tesisat
✅ En Uygun Eryaman Tıkalı Lavabo Açma Firması1 Yıl Garantili Hizmet
✅ En İyi Eryaman Tıkalı Lavabo Açma FirmasıAnka Tesisat Eryaman Tıkalı Lavabo Açma
Anka Tesisat firması Eryaman Tıkalı Lavabo Açma hizmeti için tüm müşterilerinden 5 yıldızlı yorumlar almıştır.
Müşterilerimizden Gelen Yorumlar
 • Eryaman Tıkalı Lavabo Açma Yorum
  Yorum Yapan : Necmettin Albayrak, Konum : Eryaman
  Eryaman Tıkalı Lavabo Açma hizmeti için ANKA TESİSAT firması ile iletişime geçtim, telefondaki profesyonel yaklaşımları hizmet süresi ve fiyat detayı belirtmeleri cazip geldi ve hemen servis talebinde bulundum kısa sürede söz verdikleri saat de geldiler. Personel maske takması ve iş ahlakı ön planda olan bir firma su kacağını dedikleri gibi Eryaman Tıkalı Lavabo Açma işlemini gerçekleştirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
 • Eryaman Tıkalı Lavabo Açma Yorum
  Yorum Yapan : Behçet Sucu, Konum : Eryaman
  Eryaman Tıkalı Lavabo Açma hizmeti için tereddüt ederek aradığım Anka Tesisat firması işini layıkıyla yapan eli yüzü temiz insanlar beni büyük dertten kurtardılar. Böyle zamanda böyle ustalar bulmak zor işiniz rast gelsin..
0532 451 25 65
Whatsapp