Ada Tesisat olarak Etimesgut’un en güvenilir firmasıyız ve Etimesgut Tıkalı Lavabo Açma  hizmetlerinde size en hızlı çözümleri sağlıyoruz.

Etimesgut tıkalı lavabo açma çözümleri ve gider tıkanıklık tespitleri için uzman kadromuzdan yardım alabilirsiniz. Mutfak, banyo ve herhangi bir sıhhi tesisattaki tıkanmaların giderilmesi için ekibimizden destek alabilirsiniz. Her koşulda size yardımını sunacak olan ekibimiz uygun fiyatlarla zaman kaybetmenize neden olmadan tıkanmaların açılması için çalışmaktadır. Özellikle tıkanmış lavabo ve giderlerin tamamıyla açılması mümkün değilse bazen tesisatın tamamını değiştirmeniz gerekebilir. Bu tür durumlarda hızlı çözümler sunan ekibimiz, sizin için destek vereceği alternatifleri kullanarak, ihtiyaç duyduğunuz anlarda hemen çözüm sunacaktır. Öncelikle karşılaştığınız lavabo tıkanma sorunun asıl nedenini ortaya çıkarmak gerekecektir. Yazımızın devamında sizi bu nedenler hakkında bilgilendiriyor olacağız.

Lavabo Tıkanmasının Nedenleri Nelerdir?

Etimesgut tıkalı lavabo açma işlemlerinden önce lavabodaki olası sorunun nedeni merak edilmektedir. Bu konuda size bilgi verecek olan ekibimiz, en iyi desteği sunmak için bu sebepler hakkında sizi bilgilendirecektir. Tıkalı giderlerin nedenleri, tesisatın genel durumuna göre değişmektedir. Ancak sık sık karşılaşılan durumlardan biri olarak bazı kullanım hatalarını göz önünde bulundurabiliriz. Tıkanıklık nedenleri arasında bulunan problemler ortadan kalkınca tıkanmalar da azalacaktır. Bu yüzden tüm giderleri doğru bir şekilde kullanmaya özen göstermelisiniz.

Profesyonel olarak destek alabileceğiniz birçok uygulamada Etimesgut tıkalı lavabo açma işlemleri başta olmak üzere birçok işlem yapılmaktadır. Bu yüzden ihtiyaç duyduğunuz her durumda tıkanmaların asıl nedenleri konusunda bilgi almanız son derece önemlidir. Tıkanmaların asıl nedenleri genelde şu hatalardan kaynaklanmaktadır:

 • Lavaboların deliklerinde yemek atıklarının birikmesi
 • Giderlerde saç, kıl ve tüy birikmesi
 • Tesisatın eski olması ve birçok yerde kireç, pas gibi sorunlar oluşması
 • Tıkanma kaynaklı problemlerin kısa sürede giderilmesi için yanlış kimyasal kullanılması
 • Yanmış yağ atıklarının oluşması
 • Sebzeleri yıkarken biriken çamur ve küçük parça atıkları
 • Çay posalarının gideri tıkaması
 • Lavabonun eğimli olmaması

Lavaboların eğimli olması akışı hızlandırır. Ancak düz olan bu sistemler tıkanmaların başlıca nedenlerinden biri haline gelebilir. Bu tür bir tesisat sistemi varsa onarımı için gerekli kontroller yapılarak sorunun giderilmesi hedeflenir.

EtimesgutKırmadan Tıkalı Lavabo Açma

Etimesgut kırmadan tıkalı lavabo açma işlemleri son derece önemlidir. Özel cihazlar yardımıyla tespit edilen tıkanıklıkların giderilmesi gerektiğinde profesyonellerimizden yardım isteyebilirsiniz. Mutfak ya da banyonuza zarar vermeden kullandığımız cihazlar tıkanıklığın tespit edilmesini sağlayarak lavabonun sorununun tespit edilmesine yardımcı olacaktır. Kırmadan sızıntı tespiti yapan ve sıhhi tesisat işlerinde başarılı sonuçlar almanızı sağlayan firmamız, tıkanan lavabo giderlerinin açılmasına da yardım etmektedir. Herhangi bir kırma işlemi olmadan kameralı cihazlarla tespit edilen tıkanıklıklar kısa sürede açılmaktadır.

Maksimum 1 saat içinde gerçekleştirilen lavabo açma işlemleri 150 TL karşılığında yapılmakta Etimesgut lavabo açma uzmanlığı deneyimli personellerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Tıkanmanın kısa sürede açılmasına yardımcı olan tüm cihazlarımızı kullanarak ihtiyacınız olan süreci gerçekleştiriyoruz. Tıkanan giderin açılması ve kısa sürede sizi bu külfetten kurtaracak profesyonel desteğin sağlanması için uzmanlarımızın yardımını alabilirsiniz. Herhangi bir bölgeyi kırmadan kullanılabilecek olan lavabo açma işlemleri için ekibimizin desteğini alabilirsiniz. Her zaman memnun kalacağınız sonuçlara ulaşmanızı sağlayacak olan Ada Dekorasyon ile sorunsuz bir şekilde tesisat işlerinizin tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

Mutfak Lavabo Tıkanıklığı Açma

Etimesgut Tıkalı Lavabo Açma - 150 TL

Elbette tıkanmaların en sık yaşandığı yerler mutfak lavabolarıdır. Etimesgut mutfak lavabo tıkanıklığı açma yöntemleriyle pompalamanıza rağmen suyun giderden boşalmaması gibi birçok sorun da giderilecektir. Tıkanıklık açma işlemleri için tercih edeceğiniz ekibimiz, birçok artığın söz konusu olduğu lavabolarda biriken kir ve yağın ortadan kaldırılmasını sağlayacaktır.  Mutfak lavaboları söz konusu olduğunda bulaşık artıklarının da biriktiği gruplar gündeme gelecektir. Kir seçenekleri oldukça yüksek olmasına rağmen kullanım hatalarından kaynaklanan problemler birçok kişi için daha büyük bir probleme neden olabilir. Tıkanmaların açılması ve gereken sürecin en iyi şekilde planlanması için bize ulaşabilirsiniz.

Etimesgut tıkalı mutfak lavabosu açma işlemleri kısa sürede gerçekleşmektedir. Özellikle mutfak giderini tehdit eden gıda atıkları, saç ve kıl artıkları gibi birçok madde bu alanın kalitesini olumsuz etkilemektedir. Mutfaklarda yer alan birçok alanın doğru bir şekilde kullanılması gerektiğinde kimyasal ürünler ya da lavabo açıcı malzemelerle sorunsuz bir kullanım mümkün olmaktadır.  Giderin oldukça temiz ve sorunsuz olmasını suyun hızla akmasından ve kötü koku gelmemesinden anlayabilirsiniz. Tıkanmış olan bir lavabo borusu söz konusu olduğunda kısa sürede bu alan temizlenmezse boru zarar görmeye başlar. Bu durumda tesisatın yenilenmesi gerekir. Yenileme işlemleri için de uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Banyo Lavabo Tıkanıklığı Açma

Etimesgut banyo lavabo tıkanıklığı açma hizmetinde de giderin tertemiz olmasını sağlamanız gerekecektir. Tıkanmaların tamamen giderilmesi ve banyo giderinin yanında  klozetin de tıkanmasının söz konusu olması kuvvetle muhtemeldir. Bu durumda öncelikle kağıt ve pet atmak, saç ve kıl yığınlarını bu alana biriktirmek gibi alışkanlıklardan kesinlikle uzak durulması gerekecektir. Tıkanmaların tamamen açılması ya da benzer problemlerin gündeme gelmesi birçok probleme neden olabilir. Sürekli atık atılan klozetler ciddi tesisat sorunlarına neden olabilir. Bu yüzden tıkanmaların kesin olarak ortadan kaldırılmasından sonra hiçbir şekilde atık atılmaması uygun olacaktır.

Tıkanma sorunlarının kesin olarak ortadan kalkmasını sağlayacak olan Etimesgut tıkalı lavabo açma çözümlerimiz 7 gün 24 saat kesintisiz olarak verilmektedir. Acil durumlarda her zaman yardımınıza koşacak olan ekibimizle ihtiyacınız olan her an bizden destek alabilirsiniz. Uzman kadromuz, tüm gider tıkanıklıklarının ortadan kalkmasına yardımcı olurken sizin de ihtiyaç duyduğunuz profesyonel dokunuşları oluşturacaktır. İhtiyaç duyduğunuz her durumda  size yardımcı olacaktır. İhtiyaç duyduğunuz çözümler için ekibimizden destek alabilirsiniz. Her zaman farklı uygulamalar için profesyonel kadromuzun desteğini alabilirsiniz. Uzman çözümlerden yararlanmak için ekibimizin profesyonel bakış açısından her zaman yararlanabilirsiniz. Memnun edici bir sonuç almanızı sağlayan çalışmalarımızla her zaman beğeni kazanacak konseptler oluşturmanız söz konusu olacaktır.

Etimesgut Tıkalı Lavabo Açma – 350 TL Ada Tesisat

Son derece ekonomik olan tesisat işlemlerinde ne zamanınızı ne de paranızı kaybetmeden birçok çözüm sunuyoruz. Lavabo açma konusunda 350 TL fiyatla hizmet veren Ada Tesisat, 24 saat hizmetinizdedir. Profesyonel bir kadroyla hizmet veren ve güvenle tercih edeceğiniz uygulamalarla ön plana çıkan hizmetlerimiz sizin için en ideal şekilde verilecektir. Tesisat sürecinde başarıyla yapılan her türlü talep için uzmanlarımızı 7 gün 24 saat rahatsız edebilirsiniz. Tıkanan lavabo giderlerinin açılması ve ihtiyaç halinde kısa sürede işlem yapılması için ekibimize ulaşabilirsiniz.

Etimesgut’da yer alan birçok uygulamanın hayata geçirilmesi için ekibimizin yardımını alabilirsiniz. Kaliteli ve özel çözümler sunan, aynı zamanda ihtiyacınızı karşılamanızı sağlayacak sıhhi tesisat çözümleriyle tıkanan lavaboların açılmasına yardımcı olan ekibimiz, ekonomik fiyatlarla da size yardım edecektir. Etimesgut tıkalı lavabo açma haftanın her günü hizmetinizde olan Ada Tesisat, nitelikli uzmanlarıyla sıhhi tesisat işlerinizde size yardım edecektir. Profesyonel çözümlerimiz için siz de ihtiyacınız olan her durumda ekibimizin desteğini alabilirsiniz. Her açıdan çözüm bulacağınız uzmanlarımız güvenle tesisat işlerinizi çözüme ulaştıracaktır.

LAVABO TIKANIKLIK AÇMA FİYATLARI – Etimesgut Tıkalı Lavabo Aç Ücreti

HİZMETİN ADIKAMERALI GÖRÜNTÜLEMEİŞLEM SÜRESİFİYATI (ÜCRET)
Lavabo Tıkanıklığı AçmaEvetMaksimum Süre
1 saat
350 TL
Tıkalı Tuvalet AçmaEvetMaksimum Süre
1 saat
350 TL
Tıkalı Kanal AçmaEvetMaksimum Süre
1 saat
350 TL
Tıkalı Mutfak Gideri AçmaEvetMaksimum Süre
1 saat
350 TL

Etimesgut tıkalı lavabo açma hizmeti veren Ada Tesisat firmamızı 7/24 arayabilirsiniz. 0553 2672191

Ankara Su Tesisatçısı Puanı
BİZİ OYLAYIN !
[Total: 1 Average: 5]
✅ Etimesgut Tıkalı Lavabo Açma Fiyatı Ne Kadar?2023 Etimesgut Tıkalı Lavabo Açma Fiyatı 500TL
✅ Etimesgut Tıkalı Lavabo Açma Telefon NumarasıHEMEN ARA 0532 451 25 65 Anka Tesisat
✅ En Uygun Etimesgut Tıkalı Lavabo Açma Firması1 Yıl Garantili Hizmet
✅ En İyi Etimesgut Tıkalı Lavabo Açma FirmasıAnka Tesisat Etimesgut Tıkalı Lavabo Açma
Anka Tesisat firması Etimesgut Tıkalı Lavabo Açma hizmeti için tüm müşterilerinden 5 yıldızlı yorumlar almıştır.
Müşterilerimizden Gelen Yorumlar
 • Etimesgut Tıkalı Lavabo Açma Yorum
  Yorum Yapan : Necmettin Albayrak, Konum : Etimesgut
  Etimesgut Tıkalı Lavabo Açma hizmeti için ANKA TESİSAT firması ile iletişime geçtim, telefondaki profesyonel yaklaşımları hizmet süresi ve fiyat detayı belirtmeleri cazip geldi ve hemen servis talebinde bulundum kısa sürede söz verdikleri saat de geldiler. Personel maske takması ve iş ahlakı ön planda olan bir firma su kacağını dedikleri gibi Etimesgut Tıkalı Lavabo Açma işlemini gerçekleştirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
 • Etimesgut Tıkalı Lavabo Açma Yorum
  Yorum Yapan : Behçet Sucu, Konum : Etimesgut
  Etimesgut Tıkalı Lavabo Açma hizmeti için tereddüt ederek aradığım Anka Tesisat firması işini layıkıyla yapan eli yüzü temiz insanlar beni büyük dertten kurtardılar. Böyle zamanda böyle ustalar bulmak zor işiniz rast gelsin..
0532 451 25 65
Whatsapp