Günlük hayatımızda en çok kullandığımız yerlerin başında lavabo ilk sıralarda gelir. Mutfak lavabosu, el yıkama lavabosu, tuvalet lavabosu, banyo lavabosu ve daha fazlası, hayatımızı en çok kolaylaştıran yerlerdendir. Ancak lavabo tıkanıklıkları da, lavaboların hayatımıza sağladığı kolaylık kadar zorlaştırır. Bu nedenle lavabo tıkanıklığı açma hizmeti çok önemlidir. Bizler de Ada Tesisat olarak, Sincan tıkalı lavabo açma konusunda profesyonel bir hizmet sunduğumuz için, tıkanıklık açma süreci ile ilgili tüm hizmetleri bizden alabilirsiniz. Peki, lavabo tıkanıklıklarının genel sebepleri nelerdir?

Lavabolar Neden Tıkanır?

Hayatımızda pek çok farklı alanda lavabo bulunmakta ve bu lavabolarda kişisel bakım, yemek yapma ve el ile yüz temizliğimizi gerçekleştirmekteyiz. Ancak bu sırada lavaboların tıkanmasına sebep olabiliriz. Genellikle de oluyoruz. Peki, ama nasıl? Şimdi sizlere bundan bahsedelim.

 • Mutfak Lavabosu Tıkanıklığı Sebepleri: Mutfak lavaboları; yemek artıklarının lavaboya dökülmesi, yağ artıklarının atık yağ kutuları yerine lavabolara dökülmesi ve çeşitli tesisat problemleri nedeni ile tıkanıklıklar ile karşılaşmaktadır.
 • Banyo Lavabosu Tıkanıklığı Sebepleri: Banyolarda bulunan lavabolar; sakal ve saç kılları, sabun artıkları, tesisat problemleri gibi sebepler ile tıkanabilmektedir.
 • El Yıkama Lavabosu Tıkanıklığı Sebepleri: Genellikle koridor ya da ev dışındaki yerlerde yer alan bu lavabolar; sabun artıkları ve tesisat problemleri sebebi ile tıkanıklıklara maruz kalmaktadır.
 • Tuvalet Lavabosu Tıkanıklığı Sebepleri: Bazı evlerde ya da diğer alanlarda tuvalet içerisinde lavabo bulunur. Tuvalet ihtiyacı giderildikten sonra, bu lavabolarda el yıkanır. Ancak bu tür lavabolar da sabun artıkları ya da tesisat problemleri ile tıkanıklıklara maruz kalabilmektedir.

Yukarıda da görüldüğü üzere, lavabo tıkanıklıklarının pek çok sebebi bulunmaktadır. Genellikle kullanıcıların hataları baş gösterse de, tesisattan kaynaklı problemler ile lavabo tıkanıklıkları ile karşılaşıldığını da söylemek gerekir. Peki, Ada Tesisat olarak Sincan lavabo tıkanıklığı açma işlemini nasıl gerçekleştiriyoruz? Şimdi sizlere bundan bahsedelim.

Sincan Tıkalı Lavabo Açma

Lavaboların tıkanıklık problemi ile karşı karşıya kalması, hayatımızın her alanda duraksamasına sebep olur. Bu nedenle problemin ortaya çıktığın ilk etap, profesyonel bir firma ile anlaşmak olacaktır. İşte Ada Tesisat aradığınız profesyonel tesisat firması. Her türlü profesyonelliği ile kurumsal olarak hareket eden firmamızdan, en nadide hizmeti alabilirsiniz. Peki, lavabo tıkanıklığı açma işlemi nasıl gerçekleştirilir?

 • Öncelikli olarak siz değerli müşterilerimizden gelen talep ile tıkanıklık sebebi belirlenmekte ve profesyonel bir işlem olması adına, kameralı tıkanıklık gözetleme cihazı kullanılmaktadır.
 • Bu cihaz, tıkanıklıkların hangi sebepler ile gerçekleştiğini analiz eder ve görsel sunumlar yapar. Sonrasında başarılı bir tıkanıklık açma işlemi için zemin hazırlar.
 • Sonrasında, tıkanıklık açma cihazı ile hizmet gerçekleştirilir. Bu cihazın ucunda uzun bir tel bulunur ve bu tel dönerek ilerler. Telin ucunda çeşitli aparatlar da yer alır. Dönerek ilerleyen tel, giderin içerisini temizler. Tıkanıklık sebebini yakalayan aparat ise, sebep olan parçayı yukarı çeker. Böylece tıkanıklık açma işlemi başarıyla gerçekleştirilmiş olur.

Ada Tesisat, sizlere yukarıdaki çalışma prensibi ile hizmet sunar. Sunduğu hizmetlerde de tamamen buna dikkat eder. Bu nedenle bizlerden hizmet alarak, profesyonel tıkanıklık açma hizmetimizden uygun fiyatlara yararlanmış olursunuz. “Sincan Tıkalı Tuvalet Açma” hizmetimizi de inceleyebilirsiniz.

Sincan Tıkalı Lavabo Açma Fiyatları

Sincan’da sunduğumuz lavabo tıkanıklığı açma hizmetimiz, alanında uzman ustalar, personeller ve en iyi cihazlar ile hayata geçirilmektedir. Aynı zamanda hizmetimizde uygun fiyat stratejisine göre hareket etmekteyiz. Bu nedenle bizlerden en iyi hizmeti, en uygun fiyata alabilirsiniz. Akabinde profesyonellik odağına ve ahlaki prensibe entegre bir şekilde, tüm bilgileri bizlere ulaşarak edinebilirsiniz. Sizin için en iyi hizmeti sunmak, en temel amaçlarımız arasında yer almaktadır. Sincan tıkalı lavabo açma – 130 TL kapsamında başlayan fiyatlar ile sunulur. Bu nedenle fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için, bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Tıkalı Lavabo Açma: Ada Tesisat

Ada Tesisat, uzun yıllardır tıkanıklık açma ve su tesisatına yönelik hizmetler sunma prensibi ile hareket etmiş, bu şekilde hareket etmeye de devam etmektedir. Bu nedenle kaliteden asla ödün verilmeyen hizmetlerimiz, sizlere her daim fayda sağlayacaktır. Akabinde Sincan tıkalı lavabo açma konusunda sunduğumuz hizmetlerimizden yararlanmak, daha detaylı bilgi almak isterseniz, bizlere 7/24 açık olan telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Ankara Su Tesisatçısı Puanı
BİZİ OYLAYIN !
[Total: 1 Average: 5]
✅ Sincan Tıkalı Lavabo Açma Fiyatı Ne Kadar?2023 Sincan Tıkalı Lavabo Açma Fiyatı 500TL
✅ Sincan Tıkalı Lavabo Açma Telefon NumarasıHEMEN ARA 0532 451 25 65 Anka Tesisat
✅ En Uygun Sincan Tıkalı Lavabo Açma Firması1 Yıl Garantili Hizmet
✅ En İyi Sincan Tıkalı Lavabo Açma FirmasıAnka Tesisat Sincan Tıkalı Lavabo Açma
Anka Tesisat firması Sincan Tıkalı Lavabo Açma hizmeti için tüm müşterilerinden 5 yıldızlı yorumlar almıştır.
Müşterilerimizden Gelen Yorumlar
 • Sincan Tıkalı Lavabo Açma Yorum
  Yorum Yapan : Necmettin Albayrak, Konum : Sincan
  Sincan Tıkalı Lavabo Açma hizmeti için ANKA TESİSAT firması ile iletişime geçtim, telefondaki profesyonel yaklaşımları hizmet süresi ve fiyat detayı belirtmeleri cazip geldi ve hemen servis talebinde bulundum kısa sürede söz verdikleri saat de geldiler. Personel maske takması ve iş ahlakı ön planda olan bir firma su kacağını dedikleri gibi Sincan Tıkalı Lavabo Açma işlemini gerçekleştirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
 • Sincan Tıkalı Lavabo Açma Yorum
  Yorum Yapan : Behçet Sucu, Konum : Sincan
  Sincan Tıkalı Lavabo Açma hizmeti için tereddüt ederek aradığım Anka Tesisat firması işini layıkıyla yapan eli yüzü temiz insanlar beni büyük dertten kurtardılar. Böyle zamanda böyle ustalar bulmak zor işiniz rast gelsin..
0532 451 25 65
Whatsapp